Projelendirme


Akiş Enerji, güneş enerji santrali kurulumunda gerekli olan ön çalışmaları tamamlayıp gerekli izinlerin alınması ve santral kabulünün yapılmasında danışmanlık hizmetlerini yerine getirir.

 

Ekipman Tedariği


Yüksek verimli bir güneş enerji santrali, tasarım, üretim ve dayanıklılık konusunda kaliteli ekipmanların kullanılması gereken sistemlerdir. Akiş Enerji uzman ekibi fiyat-performans değerlendirmesini gözeterek projeye en uygun ekipman seçimini yapar, sahaya tedariki sağlar ve tüm süreç yönetimini gerçekleştirir.

 

KURULUM


Akiş Enerji, güneş enerjisi projelerinde mühendislik, ürün tedariği ve kurulum (EPC) işlerini üstlenmektedir. Projelerde güncel mevzuatlara ve teknik teknik şartnamelere uygun bir şekilde tasarımı, iş planına göre yürütülmesi, ürün tedariği ve sahaya teslimi ile beraber santral kurulumunun ardından test ve devreye alınması Akiş Enerji güvencesindedir.

 

İşletme ve Bakım


Akiş Enerji, kurulum sonrası testler ve raporlamalar, devreye alma, santralin maksimum performansı konusunda analiz ve optimizasyon, olası arızalara yerinde hızlı müdahale, ayrıntılı arıza raporları, periyodik bakım ve sistem denetimi konusunda hizmetler sunmaktadır.