İnşaat ve Kurulum
EPC- Anahtar Teslim Santral Kurulumu gereği Akiş Enerji mühendislik, planlama, tedarik, lojistik, inşaat ve kurulum hizmetlerini sunmaktadır. Projenin ilgili mevzuatlara ve teknik ölçütlere göre en uygun şekilde tasarımı, iş takvimi taahhütleri çerçevesinde yürütülmesi, ürünlerin tedariki ve sahaya teslimi ile projeye uygun inşaat ve kurulumu ardından tesisini zamanında ve doğru şekilde devreye alınması Akiş uzman ekiplerinin güvencesindedir.
Ekipman Tedariği
Yüksek performanslı bir güneş enerji santrali, iyi tasarlanmış, birbiriyle mükemmel uygun sağlayan yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan bir sistemdir. Akiş Enerji uzman ekibi projeye uygun, birbirine teknik açıdan uyumlu, fiyat-performans değerlendirmesi ışığında, santral uzun ömrünü gözeterek en uygun bileşen seçimini yapar, sahaya tedariki sağlar ve tüm süreç yönetimini gerçekleştirir.Projelendirme, Proje Onayları ve Kabul
Akiş Enerji güneş santrallarindeki bilgi birikimi ve deneyimi ile arazi analizi, fizibilite çalışmaları, teknik tasarım ve planlama, statik ve elektrik projelendirme, proje resmi onay süreçleri, resmi kabulleri gerektiği gibi ve taahhütleri çerçevesinde kısa zamanda gerçekleştirir.
Test, Devreye Alma, İşletme, Bakım ve Onarım
Teknik bilgi birikimi ve tecrübesi ile Akiş Enerji, kurulum sonrası testler ve raporlamalar, devreye alma, santralin maksimum performansı konusunda analiz ve optimizasyon, olası arızalara yerinde hızlı müdahale, ayrıntılı arıza raporları, periyodik bakım ve sistem denetimi konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.