İnşaat ve Kurulum
İnşaat ve Kurulum
Akiş Enerji, Rüzgar Santrallerinin inşasında yer alan temel, yol, vinç sahası, kablo kanalı, şalt, trafo, bina projelendirme ve yapım gibi tüm alt segmentlerde kontrat-iş takibi, denetimi yanı sıra süpervizörlük hizmeti vermektedir.
Kurum Görüşleri, İzinler Proje Onayları ve Kabuller
Akiş Enerji, edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile mevzuat takibini sonuna kadar gerçekleştirip projenin geliştirilmesi, projelendirilmesi, lisans süresi ve sonrası, inşaat ve kurulum proje onayları ile geçici ve kesin kabul süreçlerini yönetmektedir.
Yatırım Danışmanlığı ve Finansal Çözümler
Akiş Enerji, tanınmış türbin üreticileri ve finansal kuruluşlarla yapılan iş birlikleri ile yatırım kapasitesinin geliştirilmesinde ve EPC direktörlüğünün yapılması konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.
Test, Devreye Alma
Akiş Enerji, santral yatırımlarının nihai aşaması olan kurulum sonrası gerekli testlerin yapılması ve gereği üzere raporlanmasının ardından rüzgar türbinleri, şalt ve enerji nakil hattı ile santral kabullerini tüm gereklilikleri ile yerine getirip kurum süreçlerinin takibini yaparak devreye alımı gerçekleştirir.